Moston

Hakkımızda

Faaliyetlerine 1988 yılında  Gebze-Kocaeli’nde Savurma dökümü ile  başlayan Moston Metalurji Ltd. Şti., 2000 yılından itibaren ise Savurma dökümün yanında Sürekli döküm konusunda da Kalite, fiyat, servis ve esnekliği ile  Bakır alaşımlarının imalatına  devam etmektedir.

Moston, Bakır alaşımlarının geniş bir yelpazesi ile Savurma ve Sürekli döküm olarak, ekipman üreticilerine, bakım ve onarım yapan marketlere hitap etmektedir.

Savurma ve Sürekli döküm tekniğini kullanarak dökümünü yaptığı  Bronz ürünlerinin işleme ve kalite kontrol servislerini de bünyesinde bulundurmakta ve metalurjik testler için son teknoloji ile donatılmış laboratuarında müşterilerilerine hizmet vermektedir.

Moston çok basit bir strateji uygulayarak- önce müşteriyi dinleyerek markette lider olmuş ve isim yapmıştır.Daha sonra çalışanları ile; metalurji mühendisleri, makina mühendisleri, kimyagerler ve satış temsilcileri müşterilerin ihtiyaçlarına yanıt vermiştir. Bir siparişin yerine getirilebilmesi için ilk adımın müşterinin söylediklerini dinlemek olduğu bir ortamda firma müşteri merkezli olarak büyüme göstermiştir. Teknik satış elemanlarının hedefi ise müşterilerin ihtiyaçlarına göre hareket etmek olmuştur.

Bünyesindeki Kalite Kontrol ekip ve ekipmanları, istenilen gerçek standartların sağlandığından emin olmadıkça imal edilen ürünün firmadan çıkmasına izin vermemiştir.

MOSTON'un marketteki yeri;  kapasite, kalite, zamanında teslim ve devamlılık gücü prensibine bağlı kalarak  inşa edilmiştir.

MOSTON marketteki büyümesine kalite ve prensiplerinden ödün vermeden devam edecektir.